Štúdium

PREDNÁŠKY ELEKTRONICKOU FORMOU

Fakulta Ročník Čas Pedagóg Téma Link na
pripojenie sa
03.04.2020 PIATOK
FDU 2.r./ Mgr. 14:30 - 16:00 Žofia Bosáková Film teória IV  
FDU 1.r./ Bc. 13:00 - 14:00 Žofia Bosáková Úvod do doku filmu  
FDU 1.r./ Mgr. 10:30 - 12:00 Žofia Bosáková Film teória II  
02.04.2020 ŠTVRTOK
FDU 2.r. / Bc. 11:00 - 12:00 Barbora Španíková Technika hlasu  privátna skupina
FDU 1.r. / Mgr.
3.r. / Bc.
10:00 - 12:00 Martin Timko herectvo a réžia a dramaturgia
Herecké techniky- Mejercholdova biomechanika/konzultácia bakalárskej práce s M. Jajcinovou
 privátna skupina
FDU 1.r. / Bc. 10:00 - 11:00 Barbora Španíková Technika hlasu  privátna skupina
01.04.2020 STREDA       
FDU 2.r./ Mgr. 17:30 - 19:00 Martin Timko herectvo
Goldoniho Sluha dvoch pánov, preberanie jednotlivých tém k štátnicovým otázkam
privátna skupina
FDU 3.r. / Bc. 13:30 - 15:00 Martin Timko herectvo
Herecké techniky – od futurizmu k dadaizmu; opakovanie – sumarizácia z dejín divadla – slovenské profesionálne divadlo v 70. a 80. rokoch 20. storočia
privátna skupina
FMU 3.r. / Bc. 13:00 Klaudia Račić Derner Bakalársky koncert privátna skupina
FDU 1.r. / Bc. 12:30 - 13:30 Martin Timko dramaturgia a réžia
Carlo Goldoni: Sluha dvoch pánov, Shakespeare: Henrich IV., analýza videnej inscenácie, prednáška z dejín svetového divadla – divadlo vo Francúzsku, francúzsky romantizmus a preromantizmus – Hugo, Musset, Vigni, Marivaux
privátna skupina
FDU  2.r / Bc.  10:30 - 12:00 Martin Timko herectvo, dramaturgia réžia
Goldoniho: Sluha dvoch pánov, analýza inscenácie, Dejiny svetového divadla – Existicionalizmus, absurdná dráma a divadlo Od futurizmu k dadaizmu – herec bez vnútra
privátna skupina
FMU   09:00 - 11:00 Ján Králik Kompozičné techniky privátna skupina
31.03.2020 UTOROK       
FMU 2.r. / Bc. 13:00 Klaudia Račić Derner Technická príprava privátna skupina
FDU Bc. a Mgr. 10:30 - 12:00 Barbora Španíková Konzultácie ZP  privátna skupina
FDU 1.r. / Bc. 09:00 - 10:00 Barbora Španíková Rečová kultúra a kom.  privátna skupina
30.03.2020 PONDELOK       
FVU 3.r. / Bc. 14:00 - 15:30 Stanislav Brna Umenie moderny na Slovensku - Košická moderna  
FMU 1.r. / Bc. 13:00 Klaudia Račić Derner Technické cvičenia privátna skupina
FVU 2.r. / Bc. 10:45 - 13:15 Stanislav Brna Estetika - Sigmund Freud
Umenie 19. stor. - Cézanne a protokubizmus
 
FVU 1.r. / Bc. 09:00 - 10:30 Stanislav Brna Umenie stredoveku - Gotické umenie - architektúry  

História elektronických prednášok

Možnosti vytvárania a pripájania sa na prednášky

 
Jit.si (otvorená možnosť pre každeho)
- Link meet.Jit.si
- Bez registrácie
- Prebieha formou internetového prehliadača alebo aplikácie
 
Google meet (vytvárať konferencie môžu len vyučujúci, kt. dostanú účet od IT oddelenia AU)
- Pripojiť sa môže každý cez Google účet (gmail).  Prednášky prebiehajú na meet.google.com
- Link na prednášku bude v stanovenom čase zverejnený v hornej tabuľke alebo Vám vyučujúci pošle pozvánku na email.
- Do prednášky sa možete zapojiť ako užívateľ PC klliknutím na zverejnený link
- Alebo cez tablet/smartphone (Android/Iphone) stiahnutím aplikácie od Google - Hangouts Meet
- V smartphone kliknete na zverejnený link prednášky a dáte ho otvoriť v aplikácii Hangouts Meet. (meeting code nie je pre SR)

Deaktivujte si prosím po pripojení do konferencie mikrofóny ak to tak nebolo prednastavené konferenciou.
Zatiaľ máme odskúšané nasledovné:
účastníkov 40, študenti kamery a mikrofón vypnuté, pedagóg zapnutá kamera, mikrofón a prezentácia. Podľa potreby sa zapájali študenti.
účastníkov 15, kamery a mikrofón zapnuté všetci so sluchátkami.
Ďakujeme